Alfabet po angielsku – uproszczona wymowa

4.8  6    27 speciālā zīme    lenka1
lejupielādēt mp3 Drukāt spēlēt pārbaudiet sevi
 

Alfabet po angielsku

Alfabet po angielsku to sam początek nauki tego języka, bez którego się nie obejdzie. Każdy musi przez to przejść, ale na szczęście zapamiętanie english alphabet to bułka z masłem. Zwłaszcza, jeśli korzystasz z fiszek od Fiszkoteki! Wierz nam, fiszki to najprostsza, najszybsza i najwygodniejsza opcja nauki. Możesz jednocześnie uczyć się wymowy i zapisu, dodatkowo masz możliwość korzystać z nich wszędzie - w podróży, w poczekalni, w kolejce - opcji jest wiele. Alfabet po angielsku świetnie sprawdzi się również dla dzieci. Na Fiszkotece możesz zagrać w memory co uatrakcyjni naukę i na pewno wpłynie na zapamiętywanie przez dzieci.

Alfabet - wymowa po angielsku

Zastanawiasz się, jak wygląda nauka wymowy z Fiszkoteką? Po jednej stronie fiszki znajdziesz literę alfabetu, po drugiej - spolszczoną wymowę. Przykład: Litera ‘T’ w polskim alfabecie jest wymawiana jako ‘te’, natomiast wymowa angielska to ‘ti’ - i w ten właśnie sposób została ona zapisana w tej lekcji. Nie będziesz mieć żadnych problemów z odczytaniem, a w razie gdybyś nie był pewien, możesz również odsłuchać konkretną literę. Alfabet po angielsku naprawdę nie jest trudny, więc na pewno nie będziesz mieć problemów!

Alfabet angielski wymowa i inne podstawy angielskiego na Fiszkotece

Z Fiszkoteką nauczysz się kompleksowo - zaczynając od alfabetu przejdziesz łagodnie w inne zagadnienia, a to dzięki bardzo dużej ilości ciekawych kursów i lekcji dostępnych na naszej platformie. Skoro zacząłeś od liter, to możesz teraz przejść do liczebników: liczebniki po angielsku. Gdy skończysz, możesz rozpocząć naukę konkretnych tematów, jak np. zakupy i usługi, albo zwierzęta. Dobry, pomysłem będzie też nauczenie się dni tygodnia - dni tygodnia po angielsku. Z nami czeka na Ciebie naprawdę wiele ciekawych opcji. Wypróbuj i przekonaj się sam!

Komentāri:

seba152 viņš rakstīja: 2011-09-13 19:36:30
Pomogło mi to temu co to wrzucił Dziekuje:)

Malutka114 viņš rakstīja: 2011-11-14 18:48:54
Podoba mi się dzięki autorowi.

rafal viņš rakstīja: 2011-12-30 16:24:02
Fajnie, wreszcie nauczę się alfabetu angielskiego

Zuziiiia viņš rakstīja: 2012-08-09 16:29:01
nigdy nie wiedziałam gdzie jest Q :P, ale wymowę znam :)

Lai ievietotu komentāru, jums jāpiesakās.