Dni tygodnia po norwesku

4.5  2    7 speciālā zīme    lenka1
lejupielādēt mp3 Drukāt spēlēt pārbaudiet sevi
 
jautājums atbilde
poniedziałek
sākt mācīties
mandag
wtorek
sākt mācīties
tirsdag
środa
sākt mācīties
onsdag
czwartek
sākt mācīties
torsdag
piątek
sākt mācīties
fredag
sobota
sākt mācīties
lørdag
niedziela
sākt mācīties
søndag

Dni tygodnia - norweski

W zestawie znajdziesz dni tygodnia po norwesku wraz z tłumaczeniem, oraz nagraniami z poprawną wymową. Lekcja ta nada się idealnie dla osób początkujących, które dopiero wypróbowują swoje umiejętności językowe. Nauka prostych słówek to idealny początek przygody z językiem. Naucz się więc z systemem Fiszkoteki w niecałą minutę! Korzystając z naszych kursów i lekcji, bez problemu zapamiętasz podstawy norweskiego. Dodatkowym atutem naszych lekcji i kursów jest fakt, że jest to nauka norweskiego online, co oznacza, że możesz zabrać ze sobą fiszki i korzystać z nich niemalże wszędzie. Zacznij od lekcji "dni tygodnia po norwesku" i zdobywaj coraz większe umiejętności językowe!

Norweski - podstawy

Dni tygodnia po norwesku zapamiętasz bez problemu z fiszkami. Jest to szybki, prosty, i co najważniejsze skuteczny sposób. Po nauce możesz sprawdzić swoje umiejętności w specjalnej grze, dzięki której będziesz czuć się pewniej na sprawdzianie z norweskiego, czy np. podczas rozmowy po norwesku. Warto również dodać, że nasz system jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze, co sprawia, że z fiszek Fiszkoteki korzysta się jeszcze wygodniej!

Wypróbuj inne darmowe lekcje!

"Dni tygodnia po norwesku" to nie jedyna darmowa lekcja na Fiszkotece. Dzięki uprzejmości naszych użytkowników, masz dostęp do wielu innych, równie ciekawych i intuicyjnych lekcji, co "dni tygodnia po norwesku". Jeśli chcesz, sam również możesz stworzyć taką lekcję, wystarczy mieć konto na naszej platformie! W razie, gdybyś chciał przejrzeć naszą ofertę lekcji, wstawiamy tutaj kilka z nich, które być może Cię zainteresują: Kolory - język norweski, liczebniki norweskie, pogoda - norweski. Możesz również wypróbować specjalistyczne kursy językowe Fiszkoteki, opracowane przez naszych ekspertów. Tak bogaty zestaw do nauki z pewnością przyspieszy Twoje postępy!

Komentāri:

toniamikol viņš rakstīja: 2011-10-31 18:32:25
jak mam przeczytać niedziele i sobotę

niunia581 viņš rakstīja: 2011-11-02 18:21:49
lurdag.sundag

niunia581 viņš rakstīja: 2011-11-02 18:23:40
u przechodzące w o

niunia581 viņš rakstīja: 2011-11-02 18:23:48
u przechodzące w o

jedzusieq viņš rakstīja: 2011-11-04 14:17:50
robisz usta do o i mowisz y =, zadne u

bet-at-home-pl@wp.pl viņš rakstīja: 2011-11-18 12:48:55
Katarzynka
bet-at-home-pl@wp.pl
fiszkoteka.pl

No to już znam trzy nowe norweskie słówka. Do tej pory uczyłem się tylko z fiszek na stronie
fiszkoteka.pl
Swoją drogą też bardzo fajna strona oferująca bardzo wiele możliwości nauki norweskiego i nie tylko

Lai ievietotu komentāru, jums jāpiesakās.